www.cvonline.hu

Java fejlesztő (backend és / vagy frontend) (JVIB80)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

Java fejlesztő (backend és / vagy frontend)

Partnerünk egy olyan IT tanácsadással és szolgáltatásokkal foglakozó cég, akik megoldásaikat a legmodernebb technológiák alkalmazásával fejlesztik, s ezzel nagyban hozzájárulnak ügyfeleik sikerességéhez.

Pozíció azonosító: JVIB80
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Java alapú fejlesztési projektekben való részvétel, Java programozási feladatok végzése
  • Használandó technológiák: Java 8, Spring, jUnit, IDE (pl. IntelliJ, Eclipse), Forráskód (SVN, Git, Hg valamelyike), Build (Maven és/vagy Gradle)
  • Junior Java fejlesztők munkájának szakmai támogatása

Elvárások

  • Min. 2 év tapasztalt a fenti technológiákban – juniorok és tapasztaltak jelentkezést is várjuk
  • Frontend vagy backend technológiai stackek közül az egyikben mélyebb jártasság az alábbiak szerint:
  • Backend technológiák esetében: Web Services, REST, alapfokú Java alkalmazás szerver ismeret (pl. WebLogic, JBoss, Tomcat, JPA, Hibernate, SQL, alapfokú adatbázis szerver ismeret (pl. Oracle, PostgreSQL)
  • Frontend technológiák esetében: HTML, CSS, Javascript, jQuery, NodeJs

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Továbbképzési, fejlődési lehetőség, igazi szakmai kihívások
  • Modellvezérelt tervezésben szerzett tapasztalat
  • Vállalati, államigazgatási szoftver rendszerek fejlesztésében szerzett munkatapasztalat
  • Automatizált teszteléssel, automatizált integrálási és fordítási környezettel szerzett tapasztalat

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű