www.cvonline.hu

Java fejlesztő (B86j)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

JAVA fejlesztő

Partnerünk a nemzetközi piacon diktálja az ütemet mobil technológiák, webes technológiák terén, valamint korszerű digitális megoldásokat, többek között chatbotot fejlesztenek főleg külföldi megrendelésekre. Győri munkavégzéssel keresünk ebbe a csapatba JAVA fejlesztő kollégákat.

Pozíció azonosító: B86j
Munkavégzés helye: Győr

Feladatok

  • Webes illetve mobil ügyfél projektek backend rendszereinek tervezése, implementálása és karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1+ éves szakmai tapasztalat
  • SQL adatbázisok ismerete
  • Java
  • REST
  • Java fejlesztői keretrendszer ismerete: Spring, Hibernate
  • Verziókezelői ismeretek (GIT)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Előny

  • Frontend fejlesztői ismeretek
  • Rendszer üzemeltetői tapasztalatok
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat
  • Adobe Experience ismeretek

Amit partnerünk kínál:

  • Mentorprogram, melyben te választod ki a mentorod
  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Tréning, képzési, nyelvtanulási és karrierlehetőség
  • Innovatív izgalmas projektek
  • Emberközpontúság
  • Rekrációs szobák (LegoMindstorm, VIVE, kinect)
  • Csapatépítők

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol