www.cvonline.hu

Java fejlesztő (B28jf)

  • A hirdetés 296 napja lejárt

Java fejlesztő

B28jf

Pénzintézeti folyamatok támogatására specializálódott tanácsadó partnercégünk csapatába keresünk Java fejlesztő kollégát.

Feladatok:

  • Banki üzleti alkalmazások GUI tervezése, fejlesztése
  • Üzleti háttérfolyamatok programozása
  • Hibakeresés és hibaelhárítás

Elvárás:

  • Biztos alapok és gyakorlati jártasság JAVA technológiákban,
  • Jártasság a relációs adatbázisok használatában (pl.: Oracle, MySQL),
  • Minimum 1 év fejlesztési projekten szerzett tapasztalat,
  • Jártasság JAVA alapú GUI fejlesztés technológiákban
  • informatikai irányultság, szakirány, vagy végzettség
  • angol nyelv (szakirodalom olvasás)
  • megbízhatóság
  • csapatmunka

Előnyök:

  • webdesign ismeretek
  • UI/UX irányultság
  • pénzügyi (pénzintézeti) ismeretek
  • projekt tapasztalat
  • gyakorlat a következő technológiákban:

• Spring framework
• JPA, EJB3, ORM tools (EclipseLink, Hibernate3)
• SVN, Maven, Ant, Ivy, Hudson CI
• AOP
• OSGi, Virgo

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő