www.cvonline.hu

Java fejlesztő (B07bjf)

  • A hirdetés 242 napja lejárt

Java fejlesztő

B07bjf

Magyar tulajdonú, szoftverfejlesztő partnercégünk csapatába keresünk Java fejlesztőt.

Feladatok:

  • Online banki rendszerek webes és szerver oldali fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése
Tapasztalat:
  • Ideális esetben Java fejlesztőként szerzett 2-3 éves tapasztalat, de juniorok jelentkezését is várjuk
  • Java programozási nyelv ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • Informatikai végzettség

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő