www.cvonline.hu

Java fejlesztő (B07bjf)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Java fejlesztő

Magyar tulajdonú, szoftverfejlesztő partnercégünk csapatába keresünk Java fejlesztőt.

Pozíció azonosító: B07bjf
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Online banki rendszerek webes és szerver oldali fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Ideális esetben Java fejlesztőként szerzett 2-3 éves tapasztalat, de juniorok jelentkezését is várjuk
  • Java programozási nyelv ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • Informatikai végzettség

Egyéb információ

  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
  • Minden tapasztaltsági szinten keresünk, így pályakezdők és tapasztaltak jelentkezését is várjuk

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol