www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő, 2-5 év tapasztalattal

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 868020
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    J2EE alkalmazások fejlesztésében való részvétel.

Feladatkör, felelősségek:    Meglévő J2EE alkalmazások fejlesztése

Alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése

Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról

Csapatmunkában való aktív részvétel

Minőségi, kommentelt fejlesztői forráskód szállítása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárás:

JSE/J2EE, Servlets, JSP

Struts2

JPA, JDBC

Tomcat

Oracle SQL fejlesztői ismeretek

Előnyt jelent:

BPEL, ESB

Glassfish

Web Services

Javascript, JSF2

Scrum

JBoss Seam

Richfaces

Nyelvtudás:    Angol nyelv kommunikációképes ismerete előnyt jelent

A megbízó cég profilja:    Megbízónk a magyar piacon régóta működő, stabil háttérrel bíró információtechnológiai vállalkozás.

Amit kínálunk:

· Fiatal, dinamikus csapat,

· Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák,

· Piacon megjelenő legújabb technológiák megismerése,

· Versenyképes jövedelem,

· Szakmai fejlődés kiemelt támogatása,

· Stabilitás.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió