www.cvonline.hu
Java fejlesztő – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 831300
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Részvétel a meglévő alkalmazások   továbbfejlesztésében
  •   Alkalmazásfejlesztés és támogatás (3rd level   support)
  •   Megoldási koncepciók kialakítása
  •   Új release-k bevezetésének támogatása
  •   Részvétel német projektben, együttműködés a   német kollégákkal

Elvárások

  •   Felsőfokú (szakirányú) végzettség vagy releváns   területen szerzett szakmai tapasztalat
  •   Legalább középfokú német és angol nyelvtudás
  •   Min. 5 éves Java fejlesztői tapasztalat
  •   Java/J2EE, Javascript, Spring, Apache/Velocity   ismerete
  •   Alapos Apache/Tomcat, Linux, Oracle ismeretek

Előny

  •   SQL XML, HTML, DHTML, xHTML
  •   Jive és Atlassian szoftverfejlesztő cégek   termékeinek ismerete

Személyiségbeli követelmények

  •   Jó kommunikációs képességek
  •   Ügyfélorientált szemléletmód
  •   Rendszerszemlélet, precizitás
  •   Komplex problémák gyors megértése
  •   Jó csapatjátékos attitűd
  •   Fiatal és   barátságos csapat
  •    Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  •    Rugalmas munkaidő
  •    Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  •  Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  •  Rugalmas munkaidő
  •  Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 80403

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió