www.cvonline.hu
Java fejlesztő – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 791813
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében

 - Alkalmazásfejlesztés és támogatás (3rd level support)

 - Megoldási koncepciók kialakítása

 - Új release-k bevezetésének támogatása

 - Részvétel német projektben, együttműködés a német kollégákkal

Elvárások

 - Felsőfokú (szakirányú) végzettség vagy releváns területen szerzett szakmai tapasztalat

 - Legalább középfokú német és angol nyelvtudás

 - Min. 5 éves Java fejlesztői tapasztalat

 - Java/J2EE, Javascript, Spring, Apache/Velocity ismerete

 - Alapos Apache/Tomcat, Linux, Oracle ismeretek

Előny

 - SQL XML, HTML, DHTML, xHTML

 - Jive és Atlassian szoftverfejlesztő cégek termékeinek ismerete

Személyiségbeli követelmények

 - Jó kommunikációs képességek

 - Ügyfélorientált szemléletmód

 - Rendszerszemlélet, precizitás

 - Komplex problémák gyors megértése

 - Jó csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége - Rugalmas munkaidő - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80403

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió