www.cvonline.hu
Java és integráció vezető fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.06.13.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 783085
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal
  • Szoftver és adatbázis design készítése
  • Adatmodellek és interfészek specifikálása
  • Architektúra és design dokumentáció elkészítése
  • Forráskód minőségének biztosítása (Code-Review)
  • A build és deployment folyamat tervezése és karbantartása
  • Új interfészek létrehozása a rendszerintegráció és automatizálás részére
  • Tesztek tervezése és specifikálása egység- és komponensintegrációs tesztekhez
  • Üzleti elemzőkkel és architektekkel való konzultáció
  • Lokalizációban és hibakezelésben való részvétel

Elvárások

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol és legalább alapfokú német nyelvtudás
  • J2EE fejlesztő vagy architekt tapasztalat
  • Mély SQL know-how (Oracle)
  • Tapasztalat Java keretrendszerekkel: Spring, Hibernate, Camel, JSF
  • Tapasztalat CI management toolokkal: Jenkins
  • Tapasztalat a következőkkel: SVN, JIRA, Confluence, Sonar, Nexus, Enterprise Architect
  • Szervezőkészség
  • IT business tapasztalatok
  • Design Patterns alapos ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Utazási hajlandóság (időnként)
  • ITIL foundation ismerete (INM, CHM, PRM)

Előnyök

  • WebMethods (Integration server, MWS) tapasztalat
  • Telekommunikációs Order management folyamat ismerete

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet: részvétel nemzetközi projektekben

Kategória
IT / Informatika
Régió