www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 750529
lejárt
Tech People FEJLÉC

Feladatok:
• Java programnyelvre épülő web-es alapú üzleti alkalmazások fejlesztése
• Web oldalak, portal megoldások fejlesztése
• A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
• Együttműködés a cég más területeivel

Elvárások:
• Legalább 3+ éves Java környezetben szerzett releváns fejlesztői tapasztalat
• Java technológiák ismerete
• Legalább a fejlesztői munkához szükséges angol nyelvtudás (írásban és olvasásban), tárgyalóképes angol nyelvtudás előny
• Technológiai elvárások:
o J2EE:  JSP, XHTML, JPA, Hibernate, HQL, XML Data Binding, Spring core
o SQL, Oracle Database
o WEB:  Javascript,  JSON
o Weblogic

• Csapatszellem
• Kreativitás
• Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Fiatal és dinamikus csapat
• Modern, multinacionális környezet

A munka jellege: teljes idős, hosszú távú, alvállalkozói vagy alkamazotti státusz
Munkavégzés helye: Budapest XI.
Kezdési idő: akár azonnal

Amennyiben megfelel az elvárásoknak, és érdekli a lehetőség, részletes angol nyelvű word formátumos, fényképes önéletajzát várom mihamarabb!
További információért hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió