www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 1024616
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

​Ügyfelünk az egyik legnagyobb és a legszélesebb termékskálával rendelkező raktári állványrendszerekkel, anyagmozgató gépekkel, raktári- és ipari kapukkal, dokkolástechnikai eszközökkel és logisztikai szoftverekkel foglalkozó cég Magyarországon. raktárlogisztika, termeléslogisztika területén a tervezéstől a kivitelezésen át egészen az üzemeltetést támogató szervizmegoldással segíti partnereink sikereit. Raktár-logisztikai szoftverek üzletágba keresünk új munkatársakat többrétegű, innovatív, web alapú raktár-logisztikai termékének fejlesztésére az alábbi pozícióba:

JavaEE/Javascript Alkalmazás tervező / Vezetőfejlesztő (GyJQ)

Feladatok:
  • Tanácsadók által megfogalmazott üzleti igények alapján a fejlesztői csapat (3 fő) szakmai koordinációja (fejlesztési feladatok 80% koordináció 20%)
  • Tervezési feladatok kivitelezése
  • Kapcsolattartás a projektet kezelő tanácsadóval

Technológiai részletek:
  • Az alkalmazás egy többrétegű Java EE és JavaScript Rich Client (Single Page App) webalkalmazás.
  • Kliens oldal JavaScriptben van implementálva, kihasználva az OOP és AJAX adta lehetőségeket.
  • jquery, knockoutjs - MVVM megvalósítás JS-ben,less - CSS kiterjesztés, requireJS - modulkezelés
  • Szerver oldal egy springes Java EE webalkalmazás: tomcat web alkalmazásszerver, spring framework (core, mvc, security), mybatis adatelérés, liquibase adatbázis verziózás, jasper reports nyomtatványok, gradle build eszköz, SQL

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves Java és Javascript fejlesztői tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák
  • Csoportmunkára való képesség
  • Igényesség, szándék a folyamatos fejlődésre
  • Középfokú angol nyelvtudás (írás olvasás)

Előny:
  • CSS3, JQuery (UI), HTML5 ismeretek,
  • UX ismerete
  • Raktárlogisztikai terület ismerete, hasonló szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Lehetőségek:
  • Innovatív szakmai környezet
  • Jó hangulatú, fiatal csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VI.
Munkaviszony típusa: határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős főállás
Start: ASAP
Bérezés: versenyképes bruttó bér + Cafetereia

Tech People LÁBLÉC