www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1085655
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk több mint tíz éve a villamosenergia-rendszerek üzemirányító- és szimulációs alkalmazásainak elismert fejlesztő és szakértői műhelye. Fiatalos, szakmailag kiemelkedő minőségű csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Java EE (full-stack) fejlesztő (GYJA)

Feladatok:
  • Java alapú üzleti szoftvereket fejlesztése csapatban (önálló munkavégzés)
  • Adatbáziskezelés
  • UI design
  • Agilis módszertan

Elvárások:
  • 3+ év Java fejlesztői tapasztalat éles munkakörnyezetben
  • Java EE magas szintű ismerete (elsősorban: web-profile)
  • Webes technológiák (REST, HTML5, CSS3, JavaScript) magas szintű ismerete
  • RIA keretrendszerek (GWT, GXT, AngularJS2) ismerete, fejlesztési tapasztalat
  • SQL nyelv alapszintű ismerete
  • Alkalmazásszerverek működésének ismerete
  • Jól strukturált, igényes kód írása (SOLID, Clean Code) és annak tesztelése
  • SOA szemlélet
  • Képesség a szisztematikus munkavégzésre mind csapatban, mind önállóan
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés
  • Eredményorientáltság
  • Belső motiváció
  • Angol szakmai dokumentációk olvasása

Előnyt jelent:
  • Agilis módszerekkel szerzett tapasztalat
  • WildFly/JBoss alkalmazásszerverek ismerete
  • Maven, Git, SVN ismerete
  • Oracle és PostgreSQL adatbázisok ismerete
  • PL/SQL ismerete
  • Automatizált tesztelés ismeretek backend és frontend oldalon
  • TDD, BDD alkalmazása
  • Continuous Integration megoldások ismerete

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest XI. (távmunkára nincsen mód)
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció, számlázás is lehetséges

Várjuk részletes szakmai önéletrajzát mihamarabb, kérdése esetén hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Orosz Judit vagy Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió