www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 927320
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk a magyar informatikai piac meghatározó szereplője. Fiatalos, dinamikus csapatukba keresünk:

JAVA (EE) FEJLESZTŐT (GYJG)

Feladatok:
  • Meglévő JEE alkalmazások fejlesztése
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Minőségi, kommentelt fejlesztői forráskód szállítása

Követelmények:
  • 3+év fejlesztői JSE/JEE (Spring, EJB vagy Core Java) tapasztalat
  • Servlets, JSP, Struts2, JPA, JDBC
  • Tomcat
  • Oracle SQL fejlesztői ismeretek

Előnyt jelent:
  • BPEL,
  • ESB
  • Glassfish
  • Web Services
  • Javascript, JSF2
  • Scrum
  • JBoss Seam
  • Richfaces
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
  • Piacon megjelenő legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés kiemelt támogatása
  • Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest (Pest)
Start: ASAP
Munka jellege: teljes idős, alkalmazotti státusz, vagy számlaadási lehetőséggel kontraktori lehetőség

További információ: +36-17897416 (Komjád Gyöngyvér, Orosz Judit)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió