www.cvonline.hu

Java developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.26.
Jelentkezési határidő: 2016.01.08.
Hirdetés azonosító: 983288
lejárt

Java Developer required to join a market leading organisation in Budapest or Szeged.

You will develop server side business logic modules, interface, user web portal and utilities in J2EE environment .
It is essential that you have proven commercial Java Development experience and command of profession-related English.

You will work with a wide range of different technologies including: J2EE, EJB 3, SQL, JDBC, Jira, JSP and Glassfish Server, HTML, jQuery.

If you are interested in this role and would like to work at a successful multinational company with serious professional challenges, please send us your English CV via our portal.
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator