www.cvonline.hu
Java Developer
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.24.
Hirdetés azonosító: 950867
lejárt

Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • JAVA alapú irányítási rendszer fejlesztése
  • Repülőtéri rendszer átírása az új ügyfél igényeinek megfelelően
  • Kapcsolattartás az ügyféllel

Elvárások:

  • Szakirányú (IT), főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 3-5 éves JAVA fejlesztői tapasztalat
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • JAVA, XML, SQL
  • PLSQL alapismeret
  • Célorientáltság, ügyfélközpontúság, csapatmunka, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Előny: BC4J/Oracle ADF ismerete

Amit nyújtunk:

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.