www.cvonline.hu
Java Developer
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.08.29.
Hirdetés azonosító: 841204
lejárt

Work in a development team consisting of web, JEE and working closely with business analysts and testing team to deliver a variety of projects in the following position:

Feladatok:

  • Deliver implementations in accordance with coding standards and conventions
  • Maintenance of existing applications
  • Development level testing (unit and integration)
  • Provide detailed estimates and report on progress
  • Maintenance of builds

Elvárások:

  • 3-5 years of development experience
  • JSE/JEE
  • Spring
  • UML
  • SQL
  • JUnit
  • Quality, clean code
  • Team player with a can-do attitude

Amit nyújtunk:

  • Young, dynamic team
  • High-tech environment and equipments
  • Family-like atmosphere
  • International projects
  • Internal development opportunities and trainings provided

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.