www.cvonline.hu

Java developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.17.
Hirdetés azonosító: 1055488
lejárt

Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk Java tool fejlesztő pozícióba szakembert. A sikeres pályázó magyarországi és külföldi fejlesztési projektben kap lehetőséget az intenzív szakmai fejlődésre.

Java tool fejlesztő (Eclipse plug-in)

Feladatok:

Autóipari fejlesztő-környezet továbbfejlesztése
Egy adott plugin-ért való felelősség átvétele
Fejlesztésre irányuló javaslatok kidolgozása és megvalósítása
Kifejlesztett plug-in tesztelése

Elvárás:

Felsőfokú végzettség
1-3 év Java fejlesztői tapasztalat
Már létező szoftverkód analizálásának és megértésének képessége
Design pattern-ek és anti-pattern-ek ismerete
Magabiztos angol nyelvtudás
Utazási hajlandóság

Előny:

Tapasztalat Eclipse plug-in fejlesztésében
Script-nyelvek ismerete (pl. Powershell, Tcl)
Autóipari tapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését a hays.hu weboldalon.