www.cvonline.hu
Java Developer (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 994620
lejárt
FELADAT
  • Folyamatos konzultáció az ügyféllel a struktúra előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során
  • Fejlesztési feladatok önálló ellátása
  • Javaslattétel tesz a rendszertervekre vonatkozóan
  • Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárító lépések megtétele (hibaelemzés, hibajavítás, stb.)
  • Szükséges dokumentációk megalkotása (programdokumentáció, felhasználói kézikönyv, adminisztrátori útmutató, stb.)
  • A projekt időtartama alatt interaktív kapcsolatot fenntartása a projektben résztvevőkkel; külső és belső kommunikációs tevékenység
PROFIL
  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves releváns tapasztalat
  • Bea Weblogic 8, J2EE, Java, MS Visual Studio, Apache web server ismeret
  • Legalább középszintű német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Jó csapatmunka
  • Ügyfélorientáltság
  • Megbízhatóság

Kategória
IT / Informatika
Régió