www.cvonline.hu

JAVA Architect/Fejlesztő - német nyelvtudással

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 882825
lejárt

Ország:    Ausztria (+43)

A pozíció leírása:    Mihamarabbi kezdéssel keresünk kollégát tesztelési csapat kialakítására, fejlesztési projektek utóéletének követésére.

Feladatkör, felelősségek:    • Fejlesztők mellett működő tesztelői csapat kialakítása

• Projektek utóéletének követése

• Új ügyféligények, üzleti lehetőség felismerése, egyeztetése

• Új fejlesztési lehetőségek tervezése

• Piaci rések feltárása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Architect/fejlesztő pozícióban szerzett tapasztalat, preferáltan Java környezetben

• Fejlesztői tesztelési folyamatokban való jártasság

• Tapasztalat új igények feltérképezésében, javaslatok kidolgozásában

• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvismeret erősen preferált

• Dinamikus, proaktív személyiség

• Strukturált gondolkodásmód

• Kiváló kommunikációs készség

Nyelvtudás:    Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvismeret erősen preferált

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy dinamikusan növekvő, jelenleg kb. 50 fős, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező informatikai vállalat, amely JAVA-s egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozik.

Amit megbízónk ajánl:

• nemzetközi projektek

• fiatal, dinamikus csapat

• dinamikusan növekvő vállalat

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.