www.cvonline.hu
Java architect
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.11.07.
Jelentkezési határidő: 2014.11.11.
Hirdetés azonosító: 856290
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Java Architect

Feladatok

  • Architekturális tanácsadás és támogatás nyújtása ügyfél tranzíciós projektekben
  • Az alkalmazás architektúrát érintő átfogó kérdések elemzése és megoldása, technikai koncepciók készítése
  • Ügyféligények elemzése és a meglévő folyamatok feltérképezése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal
  • A fejlesztői csapat szakmai koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 3 év J2EE tapasztalat
  • EJB 2.1 / 3.x, RMI - XML, JAXB
  • Web Services – általános ismeret
  • Bármilyen JPA implementáció ismerete (Hibernate előny)
  • Maven, Nexus, Jenkins
  • Relációs adatbázisok (DB2 és/vagy Oracle) ismerete
  • Applikációs szerver konfigurálásában szerzett tapasztalat (előny Websphere Application Server)

Amit ajánlunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió