www.cvonline.hu

JAVA Architect

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 660667
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Release és continuous integration környezet managementje

Feladatkör, felelősségek:    • A termékminőséggel kapcsolatos folyamatok javítása

• Fejlesztési, teszt és más QA (code review stb.) folyamatok tervezése

• Release és continuous integration környezet managementje

• Fejlesztői csapattal, projektvezetővel való szoros együttműködés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Főiskolai / egyetemi végzettség

• Hasonló szakmai területen, JAVA-s fejlesztési projektekben szerzett gyakorlati és vezetői tapasztalat

• Fejlesztési, tesztelési tapasztalat, teszteszközök ismerete

• Határozott személyiség, aki képes nyomás alatt jó döntéseket hozni

• Folyamatok gyors átlátásának képessége

• Felelősségteljes hozzáállás

Nyelvtudás:    Magabiztos, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Ügyfelünk fő tevékenységként webes technológiákra összpontosítva végez, jellemzően JAVA-s informatikai fejlesztéseket a nemzetközi piacon. A vállalat nagy hangsúlyt fektet alkalmazottainak megtartására és szakmai fejlesztésére, és kiemelt figyelmet szentel a kutatás-fejlesztésnek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.