www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 948494
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Megbízónk 10 éve működik magyarországi nagyvállalati szektorban informatikai fejlesztői területen. Az alábbi pozícióba keresünk számukra munkatársat:

JAVA ARCHITECT (GYJW)

Feladatok:
  • Komplett informatikai megoldások tervezése, tervezés támogatása, szükséges tervezési dokumentációk elkészítése
  • Fejlesztési projektek felügyelete, követése
  • Projektcsapattal és ügyfelekkel való közvetlen együttműködés, egyeztetés

Elvárások:
  • Hardver és szoftver architektúra tervezésében és kialakításában szerzett tapasztalat
  • Magas fokú tervezési, fejlesztési és hibajavítási tudás
  • Többrétegű Java alkalmazásokban szerzett tervezési tapasztalat
  • Legalább 5 éves Java fejlesztői tapasztalat (valós üzleti igények kielégítése)
  • Webes technológiák ismerete (webszerver tapasztalat, bármilyen portálrendszer/keretrendszer ismerete)
  • Alkalmazkodás a gyorsan változó üzleti környezethez és új feladattípusokhoz
  • Szakmai tanulási igény, új technológiák követése, gyors, pontos megoldásokra való hajlam
  • Kezdeményezőkészség, önállóság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szakmai angol szövegértés/nyelvtudás

Előny:
  • Agilis fejlesztési projektben szerzett tapasztalat
  • Liferay-es fejlesztésben való részvétel
  • A következő technológiákban szerzett tapasztalat: Swing, JDBC, JSE6, JSP, Servlet, Ant és /Maven, Tomcat/ Glassfish /Weblogic / JBoss, HTML, Hibernate, JSF, EJB, JPA, JTA, JMS, EclipseLink, Vaadin, Oracle, Javascript, AJAX, jQuery, YUI, HTML, CSS, Portlet technológiák
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Lehetőségek:
  • Rugalmas időbeosztás
  • Magas színvonalú munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő, változatos munka, Scrum
  • Biztos, versenyképes jövedelem

Kezdés: akár azonnal
Juttatás: versenyképes
Munkalehetőség: teljes idős alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz
Munkavégzés helye: Buda

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.1.789.7416 (Orosz Judit vagy Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC