www.cvonline.hu

Játszóházi munka különböző területeken

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 938026

Játszóházba keresünk diákokat recepciós, animátori, és büfés feladatok ellátására!

Feladatok:
  • a játszóház különböző részlegein meghatározott tevékenység végzése (recepciós, animátor, büfés)
Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony;
  • EÜ kiskönyv megléte a munkavégzéshez KÖTELEZŐ (D kategória), ennek megszerzésében tudunk segíteni;
  • legalább heti 2 nap vállalása; 9 és 20 óra között
  • Gyerekekkel könnyű kapcsolatteremtési képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Jó megjelenés, határozott fellépés;
  • Kreativitás.
Előny:
  • D kategóriás egészségügyi kiskönyv megléte
Amit kínálunk:
  • Bér:
  • Bruttó 774 Ft
Munkavégzés helye:
  • Törökbálint
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti legalább 2 teljes nap vállalása (9 és 20 óra között), hétfőtől vasárnapig
  • Munkavégzés helye:
  • Törökbálinton, jól megközelíthető helyen
  • Egyéb:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel!
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérlek, tüntesd fel, hogy előre láthatólag mely napokat fogod tudni vállalni. Leveled tárgya legyen IZG-JÁT!