www.cvonline.hu

Játszóházi gyermekfelügyelő/animátor

  • A hirdetés 221 napja lejárt

A Villapark Várgesztes, Komárom-Esztergom megyei üdülőpark, rendezvényközpont felvételt hirdet

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Gyermekek felügyelete, ellátása.
  • Szórakoztató gyermekprogramok lebonyolításában való részvétel, játékok kitalálása, elkészítése, közös játszás, kreatív foglalkozás a gyermekekkel.

Elvárások:

  • Gyermekszerető hozzáállás, gyermekcentrikus gondolkodásmód.
  • Minimum középiskolai végzettség.
  • Alapszintű kommunikáció angol vagy német nyelven.

Előny:

  • óvónői/bölcsödei gondozói/animátori tapasztalat,
  • jó idegennyelvtudás.

Jelentkezni: az alábbi jelentkezés gombbal.
A pályázatok beadási határideje: mielőbb, de maximum 2016.06.09-ig

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Oktatás / Képzés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő