www.cvonline.hu

Játékszoftver fejlesztő

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Play’n GO

Nemzetközileg elismert, széles partneri körrel rendelkező

játékfejlesztő cég szegedi és budapesti csapatába új

munkatársakat keresünk.

Link megjelenítése

Feladatok:

  • Játékfejlesztés iOS/Android/Flash paltformokon
  • Már meglévő alkalmazások, forráskódok továbbfejlesztése, optimailzálása, új megoldások implementálása
  • Programkód tervezés, játéklogika fejlesztés

Elvárásaink:

  • Flash fejlesztői ismeretek
  • Angol nyelvű kommunikciós készség
  • Problémafelismerő és jó problémamegoldó készség

Előny:

  • C++ programozói ismeretek
  • OpenGL ismeret
  • Hálózaton keresztül játszható játékok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Mobil fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények belvárosi irodában
  • Kreatív, innovatív feladatok
  • Önálló, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye: Szeged, Budapest

Helyek Budapest
Pest
Csongrád
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol