www.cvonline.hu

Játékmester szabadulószobában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 926277
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Egri szabadulószobába várjuk játékmesterek jelentkezését!

Feladatok:

  • érkező játékosok fogadása
  • játékszabályok ismertetése
  • szabadulószobai játékok levezetése
  • a helység berendezéseinek visszapakolása

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • heti 2 hétköznap és 1 hétvégi műszak vállalása
  • jó kommunikációs képeszség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • nyári műszakok vállalása

    Munkaidő: hétfőtől- péntekig 16:00 - 22:00
                     szombat-vasárnap 9:00-15:30 vagy 15:30-22:00

Előnyt jelent:

  • hasonló munakkörben szerzett tapasztalat
  • hosszú távú munka vállallása

Amit kínálunk

  • 604 Ft/óra órabér
  • hosszútávú kreatív munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Legyél Te barátaid fejvadásza!

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!