www.cvonline.hu

Játékmester szabadulószobában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1075263
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Egri szabadulószobába várjuk játékmesteri állásra jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • érkező játékosok fogadása
  • játékszabályok ismertetése
  • szabadulószobai játékok levezetése
  • a helység berendezéseinek visszapakolása
  • szórólapozás a játék népszerűsítésének érdekében

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • hétvégi munkavállalás
  • jó kommunikációs készség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • ápolt, igényes megjelenés
  • a munka vállalása szeptembertől is

Munkaidő: hétfőtől-vasárnapig 9:00-15:30 / 16:00 - 22:00

Előnyt jelent:

  • hasonló munakkörben szerzett tapasztalat
  • hosszú távú munka vállalsa
  • minél több műszak vállalása
  • egri lakhely vagy tartózkodási hely

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 639 Ft/óra
  • hosszútávú, kreatív munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!