www.cvonline.hu

Játékmester szabadulószobában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1052677
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Debrecenben újonnan nyíló szabadulószobába várjuk játékmesteri állásra jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • érkező játékosok fogadása
  • játékszabályok ismertetése
  • szabadulószobai játékok levezetése
  • a helység berendezéseinek visszarendezése

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs készség
  • kreativitás
  • igényes, ápolt megjelenés
  • középfokú, szóbeli angol nyelvtudás ( a külföldi vendégek miatt)

Munkaidő: rugalmas, előre egyeztetett beosztás alapján, hétfőtől - vasárnapig 10:00 - 20:00

Előnyt jelent:

  • hasonló munakkörben szerzett tapasztalat
  • debreceni vagy környéki lakhely / tartózkodási hely
  • hosszú távú munkavállalás (szeptembertől is)

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 750 Ft/óra
  • hosszútávú kreatív munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!