www.cvonline.hu

JÁTÉKMESTER, ANIMÁTOR

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1038371

Ha lélekben még gyermek vagy, szeretsz játszani és kedveled a kreatív dolgokat, jelentkezz hozzánk pozícióba. Az életkor nálunk nem számít! A világon olyan egyedülálló játszóház várja leendő kollégák, mely Playmobil elemekből épült.
Feladatok:
  • Foglalkozások szervezése
  • Gyermekek szórakoztatása
  • Rendezvények levezetése

Elvárások:
  • Legyen legalább egy érettségid
  • Könnyedén mozogj a gyerekek között (Beszéld a nyelvüket!)
  • Mosolygós, megnyerő megjelenés
  • és nem utolsó sorban legyen végtelen türelmed!

Juttatások:
  • Családias munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fix bérezés
  • Rugalmas munkaidő

Előnyök:
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv ismerete
  • Játszóházban szerzett tapasztalat

  • A jelentkezéseket (fényképes önéletrajzokat) folyamatosan várjuk a E-mail cím megjelenítése címre. Ne felejtsd el megadni elérhetőséget, hogy tudjunk keresni a részletekkel! Legyél a JÁTSZÓTÁRSUNK!

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy