www.cvonline.hu

Játék összeszerelés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 831093
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Jelenleg gyomaendrődi partnercégünk számára keresünk összeszerelésre és könnyű fizikai munkára diákokat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • játszótéri játékok összeszerelése
  • csomagolás
  • dolgozók munkájának segítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig délelőtti műszak (6:00-14:00);délutáni műszak 14:00-22:00

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • bruttó 800 -950 Ft/ összeszerelt db
  • gyomaendrődi munkavégzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk rád, jelentkezz honlapunkon történő regisztráció után a Link megjelenítése oldalon. Kérjük nagy figyelmet fordíts a tényleges ráérés kitöltésére.