www.cvonline.hu

Járművillamossági szerelő

  • A hirdetés 531 napja lejárt

 A MÁV FKG Kft

munkatársat keres

A MÁV FKG tevékenységi köre:

Cégünk, a MÁV FKG Kft. a MÁV. Zrt egyik leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

  • A Társaság által üzemeltetett illetve a bevételszerző tevékenységhez tartozó gépek és berendezések elektromos rendszereinek üzemképes állapotának biztosítása, a meghibásodások okainak feltárása.
  • Gyártja, karbantartja, javítja, felújítja a járműszerkezeti elektromos egységeket.
  • Elvégzi az új és használt szerkezeti egységek műszaki dokumentáció alapján történő szerelési feladatait.
  • Elvégzi az ECM szerinti feladatokat.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • szakirányú képesítés, min. szakmunkás végzettség
  • min. 3 éves szakmai gyakorlat
  • önálló munkavégzésre alkalmasság
  • terhelhetőség, stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • érintésvédelmi tanúsító jogosultság

  Juttatások:

  • Bér: + Cafeteria +Vasúti utazási  kedvezmény

  Munkavégzés helye:

  • A Társaság  jászkiséri székhelye, esetenként külső munkaterületen történő munkavégzés.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő