www.cvonline.hu

Járművillamossági szerelő (Szolnok)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

MÁV-START Zrt.
Járművillamossági szerelő

Helység
Vasútijármű javítás Szolnok

Terület
Járműkarbantartás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • a járműveken lévő villamoshálózatok és a hozzá tartozó berendezések minősítését, javítását végzi
  • az összeszerelt vasúti járművet, illetve főegységeit átvizsgálja, működését ellenőrzi
  • végzi a villamos berendezések hibafeltárását

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • középfokú szakirányú szakképesítés (járművillamossági szerelő)

Előnyt jelent

  • villamos mozdony javításában szerzett gyakorlati tapasztalat

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Karakas Ilona 56/421-533 /134 MELLK

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektrotechnikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű