www.cvonline.hu

Járművillamossági szerelő (Kocsijavítás) - Szolnok

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

MÁV-START Zrt.
Járművillamossági szerelő (Kocsijavítás)

Helység

Vasútijármű javítás Szolnok

Terület
Járműkarbantartás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás
biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása,
karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és
tulajdonosainknak.

Feladatok

  • a vasúti járműveken lévő villamoshálózatok és a hozzá tartozó berendezések szerelése, mínősítése, javítása
  • az összeszerelt vasúti jáművek átvizsgálásának, és beüzemelésének végzése

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokúállami iskolai végzettség
  • középfokú szakirányú szakképesítés (járművillamossági szerelő)

Előnyt jelent

  • vasúti járművek ismerete
  • szerelési technológia ismerete

További információ

Munkakör jellege:fizikai

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Batáné Tánczos Irén 56/421-533/131

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű