www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Járművezető

Hozzáadva: 2017.02.25.
lejárt

Feladatok:

- Áruszállítás (elsősorban külföldön)

- Gépjármű esztétikai  és műszaki karbantartása, megóvása.

- Belső utasítások betartása

Elvárások

- Járművekkel kapcsolatos szakmai végzettség (autószerelő, géplakatos stb.)

- Pár éves nyerges vonató+félpótkocsis járművezetői gyakorlat.

- Érvényes B+C+E kategóriás jogosítvány.

- Rendelkezik digitális járművezetői tachográf kártyával, és érvényes nemzetközi árufuvarozói igazolással, vagy az új GKI kártyával.

- Laptop, nyomtató, szkenner kezelésben és használatban szerzett tapasztalat.

Értékelt kvalitások

- Konténerszállításban szerzett tapasztalat, gyakorlat.

- Idegen nyelvtudás előny, ( német, angol, román, holland, cseh, szlovák, szlovén).

- ADR küldeménydarabos vizsga.

- Nemzetközi biztosítási kártya (E111).

Amit nyújtunk

- Alapbér + kiegészítőbér

- Céges telefon

- Cafeteria

- Baleseti és életbiztosítás

- Megfelelő teljesítmény esetén év végi prémium.

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió