JÁRMŰVEZÉRLÉS SZOFTVER RENDSZERTERVEZŐ (ASCET KÖRNYEZET, C NYELV)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.07.28.
Hirdetés azonosító: 371203

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

JÁRMŰVEZÉRLÉS SZOFTVER RENDSZERTERVEZŐ
(ASCET KÖRNYEZET, C NYELV)

FELADATOK
- fékvezérlők és egyéb biztonságkritikus szoftvertermékek különböző
  járművekre való illesztése,
- szoftverstruktúra tervezése ASCET környezetben meglévő SW
  modulok felhasználásával,
- alternatív modellek készítése és azok összevetése,
- SW modulok implementálása,
- szoros együttműködés a HW fejlesztőkkel és a rendszertervezőkkel

ELVÁRÁSOK
- felsőfokú villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy fizikusi végzettség,
- programozási gyakorlat C nyelven,
- gyors helyzetfelismerés, struktúrált gondolkodás, önállóság,
- jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó,
- nemzetközi környezetben való kooperációs készség,
- utazási kedv,
- angol és/vagy német nyelvtudás.

ELŐNYT JELENT
járműipari tapasztalat,
- tapasztalat grafikus szoftverfejlesztői környezetek területén,
- ASCET fejlesztői környezet, C++, UML technológiák ismerete,
- tapasztalat valós idejű beágyazott rendszerek területén,
- minőségbiztosítási rendszerek ismerete.

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
- Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Járművezérlés szoftver rendszertervező, Budapest

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése