Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

JÁRMŰVEZÉRLÉS SZOFTVER RENDSZERTERVEZŐ (ASCET KÖRNYEZET, C NYELV)

IMPC Personnel Hungária Kft.- JÁRMŰVEZÉRLÉS SZOFTVER RENDSZERTERVEZŐ (ASCET KÖRNYEZET, C NYELV)
Hozzáadva 2013.08.13.
Hirdetés azonosító: 371203
lejárt

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

JÁRMŰVEZÉRLÉS SZOFTVER RENDSZERTERVEZŐ
(ASCET KÖRNYEZET, C NYELV)

FELADATOK
- fékvezérlők és egyéb biztonságkritikus szoftvertermékek különböző
  járművekre való illesztése,
- szoftverstruktúra tervezése ASCET környezetben meglévő SW
  modulok felhasználásával,
- alternatív modellek készítése és azok összevetése,
- SW modulok implementálása,
- szoros együttműködés a HW fejlesztőkkel és a rendszertervezőkkel

ELVÁRÁSOK
- felsőfokú villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy fizikusi végzettség,
- programozási gyakorlat C nyelven,
- gyors helyzetfelismerés, struktúrált gondolkodás, önállóság,
- jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó,
- nemzetközi környezetben való kooperációs készség,
- utazási kedv,
- angol és/vagy német nyelvtudás.

ELŐNYT JELENT
járműipari tapasztalat,
- tapasztalat grafikus szoftverfejlesztői környezetek területén,
- ASCET fejlesztői környezet, C++, UML technológiák ismerete,
- tapasztalat valós idejű beágyazott rendszerek területén,
- minőségbiztosítási rendszerek ismerete.

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
- Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Járművezérlés szoftver rendszertervező, Budapest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése