www.cvonline.hu

Járműszerkezeti lakatos (Szolnok)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység:
Vasútijármű javítás Szolnok
Terület:
Gépészet

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Vállalat:
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.
Feladatok:

  • az új vasúti járműgyártás keretében vasúti kocsi és részegységeinek gyártása
  • műszaki dokumentáció alapján önállóan végzi az új fémszerkezetek, alkatrészek gyártását
  • bonyolult fémszerkezeteket (alváz, forgóváz, önműködő ajtók, járműszekrények) a gyártási folyamat befejezésével kiméréssel minősít, jegyzőkönyvben rögzít

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (szakmunkás bizonyítvány)
  • középfokú szakirányú képesítés (lakatos, járműszerelő)

Előnyt jelent:

  • 1 év vasúti jármű és részegység gyártásban szerzett tapasztalat
  • szerelési technológia ismerete
  • alapfokú hegesztési ismeret
  • szakmai kreativitás
  • önálló és csapatban történő munkavégzés

2016.11.30.
Bővebb felvilágosítást ad:
Batáné Tánczos Irén 56/421-533/131

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szolnok