www.cvonline.hu

Járműszerelő (Szolnok)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok, Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Máv-csoport
MÁV-START Zrt.
Járműszerelő (Nyíregyháza)

Helység
Szolnok

Terület
Járműszerelő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és
tulajdonosainknak.

Feladatok:

  • végzi a karbantartásra és futójavításra beállított vasúti járművek vizsgálatát, hibafeltárását, javítását, karbantartását
  • végzi a villamos vezérlés javítását, beállítását, ellenőrzését és hibajavítását
  • végzi a járművillamossági berendezések, kapcsolók, készülékek szerelését, javítását, karbantartását, be- illetve kikötését
  • a mérőműszerek működését és állapotát ellenőrzi
  • az akkumulátorok karbantartását, javítását, ellenőrzését végzi

A munkakör betöltésének feltételei:

  • villanyszerelő vagy elektronikai műszerész végzettség

Amit ajánlunk:

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 180.000 Ft/hó kezdő alapbér
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft + Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területén

2017.12.22.

Bővebb felvilágosítást ad

Major Krisztina 06-1-511-7519 / 01-75-19
06 30 700 5712

Várjuk jelentkezését!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő
Mérnök / Műszaki > Autószerelő, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű