www.cvonline.hu

Járműszerelő (Szolnok)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

MÁV-START Zrt.

Helység
Szolnok

Terület
Járműkarbantartás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • végzi a vasúti járművek fékszerkezeti elemeinek és futóműveinek javítását, karbantartását
  • belső berendezési tárgyak rongálódása, utasokat veszélyeztető kocsisérülések esetén a javításokat elvégzi, az
  • utasbiztonságot veszélyeztető sérüléseket megszünteti
  • a vasúti járműveken önálló hibafeltárást folytat
  • telepi rendezői, váltókezelői feladatokat végez (pl. közreműködik a telephelyen tartózkodó vasúti járművek mozgatásánál; elvégzi a járműkapcsolási, váltóállítási, váltótisztítási és jelzésadási feladatokat és a járművek megfutamodás elleni biztosítását)

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (műszaki szakmunkásképző)
  • 1.7. forgalmi vizsga (a telepi rendezői tanfolyamunkon megszerezhető)

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 180.000,- Ft/hó kezdő alapbér
  • béren kívüli juttatás éves szinten: VBKJ (Cafetéria) bruttó 271.400,- Ft + Szép Kártya nettó 92.900,- Ft
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére

További információ

  • a tanfolyam helyszíne: Budapest
  • a tanfolyam időtartama: 3 hónap
  • a munkakör jellege: fizikai

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 06-1-511-7519 / 01-75-19
06 30 700 5712

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő
Mérnök / Műszaki > Autószerelő, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű