www.cvonline.hu

Járműszerelő - Székesfehérvár

  • A hirdetés 552 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

Járműszerelő

pozícióba

A betöltendő munkakör  feladatai:

  • Végzi a vasúti járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti, segédüzemi és erőátviteli berendezéseinek javítását, karbantartását.
  • Vasúti járműveken önálló hibafeltárást és elhárítást folytat.
  • Feladata a dízelmotorok beszabályozása, beállítása.
  • Részt vesz a vasúti járművek tisztítási feladataiban.
  • Balesetelhárítási, helyreállítási tevékenységet végez.
  • Végzi az akkumulátorok karbantartását, javítását, ellenőrzését.

Követelmények:

  • Középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki érettségi vagy szakmunkásképző).

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Targoncavezetői és/vagy
  • Darukezelői végzettség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Bővebb felvilágosítást ad:

Várjuk jelentkezését!

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő