www.cvonline.hu

JÁRMŰSZERELŐ (6613)

  • A hirdetés 637 napja lejárt

Feladatok
-Végzi a járművek fékszerkezeti elemeinek és futóműveinek javítását, karbantartását
-Végzi a járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti, segédüzemi és erőátviteli berendezéseinek javítását, karbantartását
-Járműveken önálló hibafeltárást és elhárítást folytat
-dízelmotorok beszabályozása, beállítása
-Járművek tisztítási feladatai
-Balesetelhárítási, helyreállítási tevékenységet végez
-Akkumulátorok karbantartását, javítását, ellenőrzését végzi.

Elvárások
-középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki érettségi  vagy szakmunkásképző)
-szakképesítés: villamosjármű-szerelő / motorszerelő, vasúti járműszerelő
-„C” kategóriás jogosítvány
-könnyű-és nehézgépkezelői jogosítvány előny
-vasúti jártasság előny
-pontosság, megbízhatóság

Mit kínálunk
-Azonnali munkalehetőség
-810.Ft/óra bruttó szociális juttatások

Munkavégzés helye
-Debrecen

-Fényképes szakmai önéletrajzzal pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése