www.cvonline.hu

Járműkonstrukciós szakértő I. (villamosmérnök)

  • A hirdetés 815 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

A betöltendő munkakör feladatai:

  • Új és korszerűsítendő vasúti vontató és vontatott járművek villamos és elektronikus rendszereinek tervezése, valamint meglévő járműveken lévő rendszerekhez javítási, felújítási technológiák, dokumentációk készítése.

Munkakör betöltéséhez szükséges feltétel:

  • Szakirányú felsőfokú (villamosmérnök) végzettség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Vasúti járműtechnikában való jártasság.
  • AutoCad és ePLAN tervező szoftverek ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye: 5000 Szolnok Kőrösi út 1-3.

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő