www.cvonline.hu

Járműkonstrukciós szakértő I. (hegesztőmérnök)

  • A hirdetés 846 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

A betöltendő munkakör feladatai:

  • Vasúti vontató és vontatott járművek építése illetve javítása során szükségessé váló hegesztési és az ahhoz kapcsolódó konstrukciós, technológiai munkák megtervezése, szakmai koordinálása, ellenőrzése.
  • Hegesztési eljárási utasítás betartatása, közreműködés ennek karbantartásában.
  • Ellenőrzi a szerződés tervezetek hegesztésre vonatkozó részeit.
  • Tervezési feladatokban megjelenő hegesztési előírásokat elkészíti, ellenőrzi.
  • Hegesztési technológiákat készít, karbantartja azokat, közreműködik a hegesztett szerkezetek gyártási tervének készítésében.
  • Hegesztési utasítások (WPS) készítése.
  • Felügyeli az alap és hegesztő anyagokkal kapcsolatos beszerzési, tárolási, felhasználási folyamatokat.
  • Felügyeli a Vasútijármű javítás szervezeti egységben a hegesztési minősítéssel összefüggő műszaki folyamtok betartását.

Munkakör betöltéséhez szükséges feltétel:

  • Hegesztőmérnök (IWE/EWE) végzettség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Vasúti járműtechnikában való jártasság.
  • AutoCad és Inventor tervező szoftver ismeret.
  • Angol vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye: 5000 Szolnok Kőrösi út 1-3.

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő