www.cvonline.hu

Járműharmonika-gyártó - varró (CVO_17_FB3)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2500 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, idén 20 éves fennállását ünneplő, s ma közel 670 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Járműharmonika-gyártó
(busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének (harmonikák) gyártása)
varró (CVO_17_FB3)

Feladatai:

  • Járműharmonikák szövetes elemeinek varrása (ipari varrógépen).

Elvárásaink:

  • Varró végzettség, valamint hasonló, kézügyességet igénylő gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakmunkás.
  • Többéves gyakorlat az adott szakmában.

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • Bejárási támogatás: busz- vagy vonatbérlet, vagy 15 Ft/km,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag, májusi sörpénz,
    • Beiskolázási támogatás,
    • SZÉP-kártya, havi prémiumrendszer, 13. havi fizetés, stb.
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.

Cégünk részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi email címre várjuk.

HÜBNER-H
Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Varrónő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő