www.cvonline.hu

Járműharmonika-gyártó szabász (CVO_16/05_FB1)

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma több, mint 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.
Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének (harmonikák) gyártása)

Feladatai:

  • Járműharmonikák szövetes elemeinek stancolása és kézi szabása.

Elvárásaink:

  • Szabász végzettség, valamint hasonló, kézügyességet igénylő gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakmunkás.
  • Többéves gyakorlat az adott szakmában.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével alábbi e-mail címre várjuk.

HÜBNER-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő