www.cvonline.hu

Járműfejlesztés és tervezés koordinátor

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

 A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

pozícióba

munkatársat keres

A betöltendő munkakör feladatai:

  • koordinálja, illetve végzi az új vasúti jármű, valamint modernizációs és felújítási projektekhez a szükséges konstrukciós fejlesztési és tervezési tevékenységeket,
  • kidolgozza az új vasúti jármű, valamint modernizációs és felújítási projektek műszaki ajánlatait, költségkalkulációit, kialakítja a tenderkövetelményeket kielégítő műszaki koncepciót, szükség szerinti elő terveket készít,
  • közreműködik a Társasági járműfejlesztési stratégia kidolgozásában,
  • koordinálja a közép- és hosszú távú járműfejlesztési koncepciók, vasútfejlesztési tervek, tanulmányok műszaki szempontú véleményezését, javaslatokat fogalmaz meg,
  • biztosítja a fejlesztési, tervezési tevékenység alapján létrehozott jármű típus engedély megszerzéséhez szükséges dokumentációt,
  • elkészíti ill. elkészítteti a fejlesztési, tervezési tevékenység alapján létrehozott jármű műszaki dokumentációit, úgymint műszaki leírás, kezelési útmutató, karbantartási utasítás, tartalék alkatrész katalógus,
  • elkészíti ill. elkészítteti a leszerződött jármű projektek főtervi és gyártási szintű műszaki rajz dokumentációját,
  • részt vesz a MÁV-Csoport szintű, illetve Társasági projektekben,
  • képviseli a Társaságot a járműfejlesztési-, tervezési beszállítói tárgyalásokon, mind belföldön, mind külföldön.

Feltétel:

  • diplomával igazolt műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség (villamos, vagy gépész)
  • 5-8 év kötöttpályás (sínen járó) jármű fejlesztési, tervezési területen szerzett gyakorlat
  • műszaki, gazdasági, szervezési, projektmenedzsment ismeretek
  • legalább egy idegen nyelv (német vagy angol) tárgyalási szintű ismerete

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • rendszerszemlélet
  • alkotó, motiváló légkör megteremtése
  • tárgyalókészség, hatékony kommunikáció,

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület Istvántelek

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő