www.cvonline.hu

Járműdiszpozíciós csoportvezető

  • A hirdetés 649 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását ill. teljeskörű szervizelését.
Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 450 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.
Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Budapest XI. kerületi telephelyünkre gyakorlott munkatársakat keresünk

JÁRMŰDISZPOZÍCIÓS CSOPORTVEZETŐ,

munkakörbe

Feladatkör:

  • jármű gyártástervezés koordinálás és rendelés
  • jármű gyártásba tétele és rögzítése
  • operatív feladatok végrehajtása
  • gépjárművekhez kapcsolódó széleskörű adminisztratív feladatok (készletmozgások koordinálása, biztosítások, adatbázis-kezelés, dokumentum-nyilvántartás stb felügyelete és koordinálása
  • számlázás, pénzügyi adminisztráció felügyelet
  • aktív kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal (pl. értékesítés, könyvelés, kontrolling, szállítási részleg)
  • 10 fős csapat irányítása, motiválása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdasági, pénzügyi vagy kereskedelmi)
  • legalább 3-5 év tapasztalat diszpozíció területén,
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Excel)
  • rendszerszemléletű tapasztalat
  • tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás,
  • vezetői tapasztalat

Előny:

  • autókereskedelem területen szerzett gyakorlat

Ideális pályázónk

  • határozott, jó benyomást keltő fellépés
  • precíz, pontos, lelkiismeretes
  • proaktív, jó problémamegoldó
  • pozitív életszemléletű
  • megoldás- és eredményközpontúság
  • beosztotti csapat összefogására, irányítására és ösztönzésére képes vezetői képesség

Lelkiismeretes munkájáért az alábbiakat kínáljuk

  • a szakmában versenyképes, bejelentett fizetés
  • teljesítményfüggő éves prémium
  • vonzó béren kívüli juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil nagyvállalati háttér
  • jó munkahelyi légkör

Szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, kizárólag e-mailen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német