www.cvonline.hu

Jármű tesztmérnök (JGM-6400)

  • A hirdetés 481 napja lejárt

A munkáltatóról / About the company

Autóipari berendezéseket gyártó ügyfelünk számára keresünk jelentkezőket Jármű tesztmérnök pozícióba.

Pozíció részletezése / Position overview

Feladatok:

  • Teszt tevékenység végzése, teszt eredmények feldolgozása, kiértékelése és megosztása a tervezőkkel, fejlesztőkkel
  • Közreműködés tesztrendszerek kialakításában, tesztrendszerek és teszt eszközök fejlesztésében, a projektekhez kapcsolódó specifikus tesztdokumentumok létrehozásában
  • Mérő-, adatgyűjtő rendszerek használata, törvényi megfelelőség vizsgálata
  • Termékgyártással kapcsolatos problémák megoldásának támogatása
  • Javító intézkedések bevezetésének támogatása, koordinálása
  • Vevői kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy mérnök-informatikus végzettség
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Szakmai nyitottság
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • Járműdinamikai ismeretek
  • Autóipari fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Pneumatikai, hidraulikai és/vagy mechatronikai ismeretek
  • Programozói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú német vagy olasz nyelvtudás

Egyéb:

  • Pályakezdő, junior és senior mérnökök jelentkezését is várjuk!

Amit megbízóink kínálnak:

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Innovatív környezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol