www.cvonline.hu

Járatkiszolgálási és Árukezelési Felügyelő (Ramp Agent)

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre

keresünk részmunkaidős

munkatársat.

Az ideális jelölt:

  • Büntetlen előéletű
  • Az adott területen vagy annak környékén él
  • Siker és célorientált
  • Munkájával kapcsolatban felelősségteljes
  • Minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezik, kiválóan kommunikál angol és magyar nyelven, szóban és írásban egyaránt
  • Erős felhasználói szintű  számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kitartó, lendületes és kreatív
  • Képes az önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt
  • Érvényes B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Jól tűri a stresszt és a szélsőséges időjárási körülményeket
  • Minimum középfokú végzettségű
  • Árukezelési, ramp agent tapasztalat, érvényes IATA DG CAT6  vizsga előny, de nem feltétel

Amit nyújtani tudunk:

  • Egyedi munkakörnyezet
  • Vonzó alapfizetés
  • Változatos, sok kihívást jelentő munka egy fiatal, lendületes csapat tagjaként

Munkaidő:

  • Részmunkaidő
  • Több műszakos munkarend

Angol és magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzokat várunk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő