www.cvonline.hu

Japán tolmács

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 948415
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi cég esztergomi központjába keresünk kollégát japán tolmács munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Közreműködés a fordítási feladatokban

Elvárások:

  • Erős japán és magyar nyelvtudás elsősorban szóban, esetleg írásban is
  • Számítógépes ismeretek
  • Műszaki területen VAGY fordítás tolmácsolás területén szerzett tapasztalat
  • Az alábbi, 2 hetes időszakra várjuk a jelentkezőket:

                           2015. június 29 - 2015. július 10.

Jelentkezés: Jelentkezés regisztációval, és önéletrajz feltöltésével a Link megjelenítése honlapon lehetséges.