www.cvonline.hu

Japán tolmács()

Hozzáadva: 2017.11.11.
lejárt

Megbízónk anyavállalata vezető a világ szénszál kutatásában, fejlesztésében, gyártásában és forgalmazásában. A termékeiket a szélenergia ipar, az autóipar, az építőipar, a mélyvízi olajfúrások, a repülőgépfékek, a hajógyártás, a sportszerek és a nagynyomású tartályok gyártásának területén használják. A vállalatcsoport európia termelőüzeme Nyergesújfalun található, ahová az alábbi pozícióba keressük új kollégájukat:

Japán tolmács
Nyergesújfalu

A jelentkezéshez kérjük, regisztráljon adatbázisunkba. Ha már korábban regisztrált, a jobb felső sarokban található Belépés gombra kattintva jelentkezhet be.

Feladatok:
  • A japán vezetők mellett tolmácsolás;
  • A magyarországi gyárba érkező japán vendégek napi kommunikációjának támogatása;
  • Dokumentációk megírása, fordítása;
  • Személyi asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Tárgyalóképes japán nyelvtudás;
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Japán tolmácsolási, fordítási tapasztalat.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára főállású (heti 40 óra), munkavállalói státuszú munkakört, biztos vállalati hátteret és versenyképes juttatási csomagot biztosít.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon központi adatbázisunkba, majd jelentkezzen a Japán tolmács pozícióra.

Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő